●ѕєякαη кυяυ νє ƒєяι∂є ¢єтιη ƒαη ¢ℓυв●
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

єη ѕüρєя уαℓαη¢ιѕιη ѕєη ƒαη

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bana Sorularınız

3 posters
YazarMesaj
*Cansel*
Admin
Admin
*Cansel*

Bana Sorularınız Empty
MesajKonu: Bana Sorularınız   Bana Sorularınız EmptyPaz Ağus. 09, 2009 11:22 am

evet bana site ilgili yada bnm hakkimda olan herseyi sorabilirsiniz.. Smile
https://serkanferide.1talk.net
Camthalion
Üye
Üye
Camthalion

Bana Sorularınız Empty
MesajKonu: Geri: Bana Sorularınız   Bana Sorularınız EmptyPtsi Ağus. 10, 2009 10:39 am

Kardeş sitelerin de katılımıyla 15-Ağustos Cumartesi veya 16-Ağustos Pazar günü öğleden sonra , Koşuyolu ve Kuzguncuk ' ta bulunan setlere ziyaret planlanmıştır...Admin ' lerimizin vasıtası ile Doku Film ' den setlerdeki çekim saatlerini ve yerlerini teyid etmeye çalışıyoruz...Kardeş sitelerde katılımı arttırmak için konu ile ilgili olarak topic açmışlardır...Bu konuda sizinde desteğinizi talep ediyoruz...
Yalanci_meliss
Özel Üye
Özel Üye
Yalanci_meliss

Bana Sorularınız Empty
MesajKonu: Geri: Bana Sorularınız   Bana Sorularınız EmptyPtsi Ağus. 10, 2009 10:42 am

bizim ev koşuyolunda hatta bizim balkondan ömer ve nazanın evleri görünüyo o yüzden ben de çekim günlerini öğrenmek istiyorum ara sıra gidiyorum ama çekim yapılmıyo çekim günlerini saatlerini fln öğrenirseniz haber verir misiniz ?
Camthalion
Üye
Üye
Camthalion

Bana Sorularınız Empty
MesajKonu: Geri: Bana Sorularınız   Bana Sorularınız EmptyPtsi Ağus. 10, 2009 10:50 am

Yalanci_meliss demiş ki:
bizim ev koşuyolunda hatta bizim balkondan ömer ve nazanın evleri görünüyo o yüzden ben de çekim günlerini öğrenmek istiyorum ara sıra gidiyorum ama çekim yapılmıyo çekim günlerini saatlerini fln öğrenirseniz haber verir misiniz ?

Ee sen camdan bak bana haber ver....Ben hemen atlar gelirim....İş yerim 5 dakika yürüme mesafesinde....Hemen gelirim wallahi....
Yalanci_meliss
Özel Üye
Özel Üye
Yalanci_meliss

Bana Sorularınız Empty
MesajKonu: Geri: Bana Sorularınız   Bana Sorularınız EmptyPtsi Ağus. 10, 2009 11:01 am

yalnız ben sadece arkalarını görebiliyorum...o yüzden çekim günü ve saatlerini öğrenmeye çalışıom ztn...dün akşam gittim nazanın evinin ışıkları yanıodu tüm kapılar açıktı ama çekim arabası fln yoktu...
Camthalion
Üye
Üye
Camthalion

Bana Sorularınız Empty
MesajKonu: Geri: Bana Sorularınız   Bana Sorularınız EmptyPtsi Ağus. 10, 2009 11:03 am

Yalanci_meliss demiş ki:
yalnız ben sadece arkalarını görebiliyorum...o yüzden çekim günü ve saatlerini öğrenmeye çalışıom ztn...dün akşam gittim nazanın evinin ışıkları yanıodu tüm kapılar açıktı ama çekim arabası fln yoktu...

hımmm anladımm..ben de cumartesi günü işten çıktım ....sete gideyim bir bakayım çekim var mı diye.....aaaa bir de ne göreyim ...herkes orada ama iç mekan çekimi yapıyorlarmış....kimseyi göremedim yani.....
Yalanci_meliss
Özel Üye
Özel Üye
Yalanci_meliss

Bana Sorularınız Empty
MesajKonu: Geri: Bana Sorularınız   Bana Sorularınız EmptyPtsi Ağus. 10, 2009 11:06 am

ben bi kere okuldan dönerken gördüm çekimleri...ama daha dizi başlamamıştı o yüzden yakından gidip bakmadım ztn hangi dizi olduğunu bile bilmiodum...keşke baksaymışım yaaa...bi çekim günlerini ve saatlerini öğrensem gidip bakıcam ama hiç bi yerde bulamıom...sadece akşamları gidip bakıom eve uzaktan o kdr...
Camthalion
Üye
Üye
Camthalion

Bana Sorularınız Empty
MesajKonu: Geri: Bana Sorularınız   Bana Sorularınız EmptyPtsi Ağus. 10, 2009 11:08 am

Yalanci_meliss demiş ki:
ben bi kere okuldan dönerken gördüm çekimleri...ama daha dizi başlamamıştı o yüzden yakından gidip bakmadım ztn hangi dizi olduğunu bile bilmiodum...keşke baksaymışım yaaa...bi çekim günlerini ve saatlerini öğrensem gidip bakıcam ama hiç bi yerde bulamıom...sadece akşamları gidip bakıom eve uzaktan o kdr...

ben şimdi bir mail taslağı hazırladım...bu maili doku filme hem mail atacağım hem de fax çekeceğim....amacım resmi bir dil kullanarak doku filmden setlerdeki çekim saatlerinin listesini alabilmek...bu belgeye ulaşırsak şampiyonuz.....sen dizifilm.com ' dan emre ve özlem'i tanıyor musun ?
Yalanci_meliss
Özel Üye
Özel Üye
Yalanci_meliss

Bana Sorularınız Empty
MesajKonu: Geri: Bana Sorularınız   Bana Sorularınız EmptyPtsi Ağus. 10, 2009 11:10 am

hayir tanimiom...
Camthalion
Üye
Üye
Camthalion

Bana Sorularınız Empty
MesajKonu: Geri: Bana Sorularınız   Bana Sorularınız EmptyPtsi Ağus. 10, 2009 11:13 am

bir aksilik olmazsa haftasonu emre , özlem , özlemin arkadaşı ve ben sete gidecğiz...sen de gelsene ..... maksat kalabalık olalım....
Yalanci_meliss
Özel Üye
Özel Üye
Yalanci_meliss

Bana Sorularınız Empty
MesajKonu: Geri: Bana Sorularınız   Bana Sorularınız EmptyPtsi Ağus. 10, 2009 11:16 am

haftasonu adapazarına gidicez...gelemem...annemi ikna edersem belki...

Bana Sorularınız
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sorulariniz